Kelionė į Delfinariumą

Data/Laikas

20/03/2016
12:00 am - 3:00 pm

Vieta

Lietuvos jūrų muziejaus Delfinų terapijos centras

Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacija su tėveliais ir jų vaikučiais nori paminėti Pasaulinę Dauno sindromo dieną ir kviečia 2016 m. kovo 20 d. (sekmadienį) vykti į Delfinariumą iš Vilniaus traukiniu Vilnius – Klaipėda (planuojame rezervuoti vagoną) į Klaipėdą.

Norėtume į savo vagoną kiekvienoje stotelėje priimti vis naujus draugus, tačiau tinkamu laiku, kad spėtume į delfinų pasirodymą, tinka tik traukinys ekspresas, kuris išvažiuoja iš Vilniaus (6.47 val.), stoja Šiauliuose (8.59 val.) ir Klaipėdoje (10.32). Kelionės trukmė – 3 val. 45 min.

Klaipėdoje mus pasitiks išnuomotas autobusas, kuriuo persikelsime keltu į Smiltynę ir važiuosime iki Lietuvos Jūrų muziejaus.

Deja, Jūrų muziejaus ekspozicijos uždarytos rekonstrukcijai, tačiau 12.00 val. mūsų laukia delfinų pasirodymas (apie 45 min.).

Po pasirodymo eisime pietauti į Jūrų muziejuje esančią kavinę.

16.35 val. traukinys (expresas) išvažiuoja iš Klaipėdos (stotelės – Šiauliai (18.10), Vilnius (20.23 val.)) arba 17.00 važiuoja „lėtesnis“ traukinys Klaipėda – Vilnius (tarpinės stotelės: Kretinga-Plungė-Telšiai-Šiauliai-Radviliškis-Kėdainiai-Jonava-Kaišiadorys-Vilnius (21.55 val.)).

Šiam renginiui organizuoti ieškosime rėmėjų. Galintys kuo nors padėti kviečiame susisiekti tel. 8 686 11953.

Kviečiame registruotis! Prašome registruotis VISUS, kurie planuoja dalyvauti, kartu ir tuos, kurie atvyks į Delfinariumą savu transportu – pažymėti pastabose. 

Pastaba: iš užsiregistravusių šeimų rinksime negrąžinamą kelionės išlaidų užstatą 5 Eur nuo asmens virš 4 metų, papildomai turite planuoti išlaidas maitinimui.

Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacija

Loading Map....