Projektas “Sveika, Saulyte!

Sveika Saulyte - Dauno sindromas“Kai kūdikis gimsta su Dauno sindromu, pirmiausiai Jis yra nuostabus kūrinys, dovana šeimai ir pasauliui”.

Lietuvoje kasmet gimsta apie 40 kūdikių, turinčių Dauno sindromą. Dažnu atveju kūdikio diagnozė patvirtinama vos jam gimus ir tėvams tai būna didžiulis netikėtumas, lydimas stipraus emocinio ir psichologinio sukrėtimo. Daugelis tėvų suvokia, kad apie Dauno sindromą praktiškai nieko nežino, juos apima panika, didelė baimė ir nežinomybė dėl ateities.

“Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacija” parengė projektą “Sveika, Saulyte!”, kurio tikslas padėti išgyventi pirmuosius jausmus, kiekvienai naujai „saulytės“ šeimai. Parengėme palaikymo kraitelę, kurioje rasite ne tik mielų dovanėlių mažąjam Pasaulio gyventojui, bet ir naudingą informaciją tėveliams (informacinis leidinys apie Dauno sindromą). Tad jeigu jūs ar jūsų artimoje aplinkoje neseniai padaugėjo saulės spindulių – parašykite mums. Mes norime su jumis susipažinti. Norime ir galime jums suteikti informaciją, rekomendacijas bei pasiūlyti prisijungti prie mūsų bendruomenės (tėvų forumo grupės, kurioje ne tik bendraujame, dalinamės rekomendacijomis, bet ir rengiame įvairias iniciatyvas, projektus). Parašykite mums, net jei jūsų saulytė jau nebe kūdikėlis, juk turėti draugų smagu!

Na, o visiems naujiems “saulyčių” tėveliams ir jų artimiesiams norime pasakyti, kad: jūsų kūdikis nuostabus. Ir jūs būsite nuostabūs tėvai jam/jai. Ir jūsų gyvenimas bus nuostabus! Tiesa, kitoks. Su daugiau saulės spindulių!