"Nenurašyk, o palaikyk" premjera

Liepos 18-oji mums buvo svarbi diena. Kino teatre Ozas Multikino įvyko socialinio filmuko #NENURAŠYKOPLAIKYK premjera.

Filmukas buvo kurtas orientuojantis į jaunąją visuomenės dalį – moksleivius. Siekiant ne tik mažinti patyčias, bet ir informuoti apie Dauno sindromą bei formuoti tokį požiūrį, kurio dėka, žmonės su Dauno sindromu galėtų tikėtis būti priimti į visuomenę.

Norime dar kartą padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie to, kad šiandien galime dalintis šiuo filmuku su visais. O nuo rugsėjo, paruošę ir metodines priemones kviesime pažiūrėti šį filmuką ir mokyklas.

Nuoširdi padėka visai kūrybinei komandai – Aurimui Urbanui, Aivarui Gončiui. Už balsą ir nuoširdumą – Emilijai Latėnaitei Beliauskienei. Už renginį ir draugišką priėmimą – Multikino Lietuva komandai. Dėkojame visoms šeimoms, kurios sutiko būti šio filmo dalimi ir įsileisti mus į savo kasdienybę.
Taip pat, dėkojame ir mokyklai „Forvardas” – ateities mokykla šiandien, gimnastikos klubui „Gimnastika Skrydis”, lopšeliui – darželiui „Puriena„, restoranui „Pirmas Blynas” – ačiū, kad priėmėte mus!
Ir žinoma, didžiulė padėka už finansinę paramą – įmonėms TIENS atstovybė Lietuvoje ir UAB „ESSPO” bei VISIEMS, kurie aukojo – jūsų dėka turime šį rezultatą!

Filmuką galite peržiūrėti >> čia