Nauja iniciatyva - palaikymo krepšelis „Sveika, Saulyte!“

Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacija, kartu su aktyviomis bendruomenės mamytėmis, pradeda vykdyti naują iniciatyvą – palaikymo krepšelis „Sveika, Saulyte!“.

Lietuvoje kasmet gimsta apie 40 kūdikių, turinčių Dauno sindromą. Dažnu atveju kūdikio diagnozė patvirtinama vos jam gimus ir tėvams tai būna didžiulis netikėtumas, lydimas stipraus emocinio ir psichologinio sukrėtimo. Daugelis tėvų suvokia, kad apie Dauno sindromą praktiškai nieko nežino, juos apima panika, didelė baimė ir nežinomybė dėl ateities.

Siekiant kuo labiau sušvelninti šiuos patyrimus, Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacija pradeda naują iniciatyvą „Sveika, Saulyte!“, kurios metu kūdikio su Dauno sindromu susilaukusiems tėveliams, dar jiems būnant ligoninėje, bus įteikiamas palaikymo krepšelis, kurį sudarys – informacinis leidinys apie Dauno sindromą (pasveikinimas sulaukus kūdikio ir šilti palinkėjimai, nuorodos ir kontaktai, kur kreiptis ieškant informacijos ir paramos), kelios mielos dovanos mažyliui (minkštas pledukas, mamų, auginančių vaikus su Dauno sindromu, megztos kojinaitės, rėmelis nuotraukai, lavinantis žaislas).

Tikime, kad jausdamos palaikymą ir gavusios naudingą informaciją, šeimos greičiau atsigaus ir sustiprės psichologiškai, o mažosios „saulytės“ dėl to gaus savalaikę joms būtiną visokeriopą pagalbą.
Visa parama bus skiriama palaikymo krepšeliui, kuris bus dovanojamas tėvams, susilaukusiems kūdikio su Dauno sindromu.

Paaukoti galite puslapyje: Palaikymo-krepselis-Sveika-Saulyte

Paramą taip pat galite pervesti:
Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacija
Sąskaita: Swedbank AB LT09 7300 0101 4885 0274
Nurodant iniciatyvos pavadinimą „Sveika, Saulyte!“

Kilus klausimams rašykite el. paštu info@saulytes.lt

Dėkojame išgirdusiems mus ir vienokiu ar kitokiu būdu atsiliepusiems!