Iniciatyva #SveikaSaulyte

Kviečiame prisidėti prie naujos ir labai reikalingos iniciatyvos #SveikaSaulyte!

Kaip prisidėti? Paremiant pinigais ir pakviečiant paremti savo artimuosius, bičiulius ir facebook’o draugus. Jums bus dėkingi kūdikiai su Dauno sindromu už sumažintą tėvų nerimą ir sugrąžintą džiaugsmą naujagimiu! 🙏🏻

Lietuvoje kasmet gimsta apie 40 kūdikių, turinčių Dauno sindromą. Sindromas patvirtinamas ne iš karto. Tam reikia atlikti genetinius tyrimus. Tačiau žinią, kad vaikui įtariamas Dauno sindromas, tėvai išgirsta jau gimdymo namuose. Ši žinia – tai didžiulis netikėtumas, lydimas stipraus emocinio bei psichologinio sukrėtimo. Tėvus apima panika ir ateities baimė.

Siekdama kuo labiau sušvelninti šiuos patyrimus, Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacija pradeda naują iniciatyvą „Sveika, saulyte!“, kurios metu kūdikio su Dauno sindromu susilaukusiems tėveliams, dar jiems būnant ligoninėje, bus įteikiama dovanų kraitelė.

Kraitelės turinį sudarytų:

✓ šilti linkėjimai ir sveikinimai, sulaukus nuostabaus mažylio, nuo panašaus likimo žmonių;

✓ specialus leidinys apie Dauno sindromą su kontaktais ir nuorodomis, kur kreiptis ieškant informacijos ir pagalbos;

✓ mielos dovanos mažyliui: minkštas pledukas, pačių mamų megztos kojinaitės, lavinantis žaislas.

Planuojame paruošti 100 vnt. kraitelių. Vienos kraitelės preliminari kaina – 35,0 Eur (iš viso – 3500,0 Eur).

Jums gali kilti klausimas – kodėl 100 kraitelių, jei gimsta apie 40 kūdikių per metus? Lietuvoje yra 33 gimdymo skyriai ligoninėse. Kiekviename iš jų turi būti bent po vieną kraitelę, o didžiųjų miestų ligoninėse ir gimdymo namuose ir po kelias.

Kreipiamės į Jus, prašydami finansiškai prisidėti prie šios iniciatyvos ir „nupirkti“ kraitelių šeimoms. Jei pageidautumėte į kraitelę galima įdėti ir Jūsų sveikinimus šeimai.

Taip pat, kviečiame prisidėti ir įmones, individualius asmenis, kuriančius įvairią produkciją vaikams (drabužėlius, pledukus ir kt.). Jūs galite prisidėti savo gaminiais. 

Finansinę paramą galite pervesti:

Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacija

Sąskaita: Swedbank AB LT09 7300 0101 4885 0274

Nurodant iniciatyvos pavadinimą „Sveika, Saulyte!“

Kilus klausimams rašykite el. paštu info@saulytes.lt  

Dėkojame išgirdusiems mus ir vienokiu ar kitokiu būdu atsiliepusiems!